וודקה איכותית

שום עיגול וודקה לא יהיה שלם בלי אחד על רוסיה, וכשאתה חושב על וודקה, אתה בטח חושב על רוסיה. אבסולוט מיוצרת ונמכרת בארה"ב ובקנדה וכן במדינות אחרות כמו אוסטרליה וניו זילנד. זהו אחד ממותגי הוודקה הטובים בעולם, מה שהופך אותו למותג הוודקה השלישי בגודלו בעולם, עם נתח שוק של מעל 30% מסך מכירות הוודקה באמריקה.

 

מותגים אחרים כוללים את וודקה מורושה פרבק ו- וודקה LEAF V שנמכרות ביותר מ -80 שווקים גלובליים שונים

מבין מותגי הוודקה המבוססים על תפוחי אדמה רבים, בולטים שניים. רייקה הוא אחד המותגים הפופולריים ביותר של וודקה תפוחי אדמה בעולם, עם נתח שוק של מעל 30%.

 

אם אתם מעדיפים אלטרנטיבה לוודקה

זה הוודקה בטעם הטוב ביותר עבורכם, ובמחיר נמוך זו וודקה משובחת ללגום על האבן. תקציב – וודקה ידידותית היא בחירה טובה עבור קוקטיילים, במיוחד אם יש לך הרבה מרכיבים אחרים או אלמנטים שלא בהכרח גורמים לתיאודקה לזרוח. בדוק את רשימת מותגי הוודקה שלנו ב- Zipps Liquor כדי לראות אילו מהמועדפים שלנו היו לך.

לקבלת מושג טוב יותר על מה לחפש בעת בחירת וודקה איכותית וכיצד ליהנות בצורה הטובה ביותר מהטעם הייחודי שלה, עיין ברשימה של מיטב מותגי הוודקה ב- Zipps Liquor למידע נוסף.

 

וודי קריק מייצר וודקה פחות יקרה בשם וודקה תפוחי אדמה

שהיא למעשה ספינת הדגל שלהם. וודקה זו מזוקקת משיפון הזהב של דנקובסקי, המייצר וודקה שמנת ונקייה שעולה 20 דולר לבקבוק. כמו קבוצות וודקה אחרות, שופן הוא כוכב בודד שלא הסתעף לוודקות בטעמים.

 

אז בפעם הבאה שמישהו יקרא לזריקות

קח וודקה רגילה רוסית, כי זה באמת צריך להיות הוודקה הסטנדרטית שהיא. למרות שההבדלים עשויים להיות עדינים, חובבי וודקה אמיתיים מכירים בכך שוודקה איכותית עושה הבדל גדול בעת לגימת קוקטיילים. לוודקה זו גוון הדרים מאוד, אשר הוודקה בדרך כלל טובה לו, בין אם אתם שותים אותו כמו שצריך ובין אם לא. למה זה טוב בשבילך: זו דוגמה מצוינת לכך שצריך לשלב את הוודקה במעט סוכר ולא יותר מדי סוכר.

אם אתם שותים וודקה, שמרו את הבקבוק במקפיא בזמן שאתם מכינים קוקטייל על בסיס וודקה, או שמרו אותו במקפיא שלכם למספר ימים לפני השתייה. בתרבויות וודקה מסוימות, הוודקה מוגשת בכוס או צנצנת זכוכית ומוגשת כמשקה.

 

מבחינת הטעם

כלל האצבע הוא שוודקה מחיטה היא חמה ונשרפת במידה גבוהה, וודקה של שיפון היא חמה, וודקת תירס היא ניטרלית ביותר עם מעט או ללא טעם וודקה תפוחי אדמה חלקה. ישנם גם טעמים שונים של וודקה, כמו מתוק, חמוץ, מתוק ומר, ויש כמה וודקות עדינות, כמו הוודקה של בלוודר, שהיא כמעט קטיפתית על הלשון ובעלת טעם איכותי.

 

אם אתה רוצה וודקה שתוכל לשתות ישירות או לערבב לקוקטיילים האהובים עליך

בלוודר הוא אחד, וודקה רוסית סטנדרטית היא אחרת. אם אתם אוהבים וודקה אך לא רוצים להניח אותה על השולחן לצ'ייס או אווז אפור, הוודקה המקורית נטולת הארומה של אבסולוט צריכה להיות מצרך בארון המשקאות שלכם מכיוון שהיא מציעה שפע של וריאציות טעם. אין הרבה וודקות שיכולות לתת בעיטה קשה לחיך, אבל אם חשקה נפשכם במעט טיט, גריי אווז הוא האווז הכי קל לשתייה שתמצאו על מדפי הסופרמרקטים. זה בהחלט יקר, אבל זה ניסיון – למי שאוהב את זה ורוצה לשתות ישירות או לערבב עם קוקטייל אהוב.

 

יש הטוענים כי כל הוודקות טעימות זהות

אך הן לא – יש הרבה וודקות אחרות שטעמן סובוברקה. לוודקה אולי אין טעם משלה, אבל וודקה טובה (או נהדרת) יכולה לומר הרבה על כמה שהיא נקייה ואיך שהיא טעימה. חלק מהוודקה מזוקקת מרובעת עם תוספים כדי לייצר את הטעם הייחודי והנקי ההופך אותה לאחד ממותגי הוודקה הפופולאריים ביותר.

 

מותגים מעטים הם שם נרדף לוודקה כמו אבסולוט

ומסיבה טובה: מותג הוודקה מגיע מיצרנית הוויסקי המפורסמת ביותר ביפן, שמייצרת, בין מותגים גדולים רבים אחרים, גם את הוודקה הטובה בעולם. מותגי שוודקה של וודקה מייצרים וודקה ממים טהורים וטבעיים ומחיטה מעיירות מקומיות. וודקה פינית, החורגת משעורה, חיטה מיוצרת בצורה דומה אך עם טעם ומרקם שונים.

 

וודקות תפוחי אדמה נוטות להרגיש כבדות

מלאות וצפופות, ומעניקות להן תחושת פה עבה ולעתים קרובות חמאתית בהשוואה למותגים כמו גריי אווז ואבסולוט. אחד המפורסמים ביותר מבין קורנווודסקות אלה הוא Smirnoffs No.21, בעוד Belvedere משתמש באחד ממותגי וודקה החיטה שלה, Belveere Wheat. מערבלים אלה משתמשים בתערובת של וודקה מחיטה ושיפון, עם טעם שונה מאוד מטעם הוודקות המיועדות לעצמם. לכן וודקה מנוטרת היא בחירה טובה עבור וודקה מרטיני, מכיוון שזה משקה מתוק ופירותי ולא וודקה כבדה.

כדי לראות מידע על וודקה בלוגה ווודקה איכותית מומלץ לגשת לאתר popa-rg.co.il