מטבעות קריפטוגרפים

כמו במטבעות ושטרות פיזיים, אתה יכול להשתמש בשירותים המאפשרים לך להחליף מטבעות קריפטוגרפיים באסימונים פיזיים. ניתן גם להחליף מטבעות קריפטוגרפיים בטלפון או במחשב מבלי להשתמש במתווך כמו בנק.
למידע נוסף בנושא של מטבעות קריפטוגרפים נא לגשת לאתר bigshotnews.net

ביטקוין

את'ריום, דוגקוין וטת הם רק כמה מאלפי מטבעות קריפטוגרפיים שונים שיכולים להפוך את זה למוחץ כשאתה פשוט נכנס לעולם המטבעות הקריפטוגרפיים. בעוד שביטקוין ואיתר הם המטבעות הקריפטוגרפיים הפופולריים ביותר, ישנם כל כך הרבה מטבעות קריפטוגרפיים שונים שנוצרים חדשים בכל יום. כדי לעזור לך להתמצא הנה 10 מטבעות הקריפטו המובילים המבוססים על שווי שוק, הערך הכולל של כל המטבעות במחזור. ראשית, סוגים שונים של מטבעות קריפטוגרפיים בהכרח משתנים בערכם, בניגוד למטבעות רגילים, וזה מה שרוב האנשים רגילים אליו. עם חילופי מטבעות חליפין אפשר להמיר מטבע פיאט למטבע מטבע מבלי למשוך.

זהו ההבדל העיקרי בין מטבעות קריפטוגרפיים למטבעות מסורתיים. סוחרים רבים מחליפים מטבעות קריפטוגרפיים בכסף של פיאט בגלל השינוי בערך המטבע.

חשבונות מטבעות קריפטוגרפיים אינם מבוטחים על ידי הממשלה כמו הפקדות בדולרים אמריקאים בחשבונות בנק

אם אתה שומר מטבעות קריפטוגרפיים עם צד שלישי והחברה פושטת רגל או נפרצת, הממשלה אינה מחויבת להיכנס ולקבל את כספך בחזרה. אתה יכול להעביר מטבעות קריפטוגרפיים למתווך כגון בנק, אך אף אחד לא יכול לפנות אותך אם אתה נתקל בבעיות.

Takeaways Key Cryptocurrency מוגדר כמטבע שלבש צורה של אסימון או מטבע הקיים במרשם מבוזר ומבוזר

ישנם מטבעות שונים ברחבי העולם, כגון היורו והלירה, כמו גם סוגים אחרים של מטבעות קריפטוגרפיים. במילים פשוטות, פלטפורמות מטבעות קריפטוגרפיות זמינות להחלפת כסף (אמיתי) כמו דולרים ואירו עבור מטבעות קריפטוגרפיים כמו ביטקוין.

מטבעות קריפטו משתמשים בשליטה מבוזרת בניגוד למטבעות דיגיטליים מרכזיים או מערכות בנקאיות מרכזיות

על מנת ליישם שליטה מבוזרת, מטבע קריפטוגרפי עובד על טכנולוגיית ספר חשבונות מבוזר (בלוקצ'יין) המשמשת כמאגר עסקאות פיננסי ציבורי. מטבעות קריפטוגרפיים (או מטבעות קריפטוגרפיים או נכסי קריפטודיגיטל) נועדו לתפקד כמדיום חילופי בין אנשים בהם הבעלות על מטבעות נרשמת ומאוחסנת במרשם הקיים בצורה של מסד נתונים ממוחשב המשתמש בקריפטוגרפיה חזקה כדי לאבטח רשומות עסקאות, לשלוט על יצירת מטבעות נוספים ואימות העברת הבעלות.

ביטקוין

ששוחרר כתוכנת קוד פתוח בשנת 2009, היה המטבע המבוזר הראשון. ביטקוין (BTC) נוסד בשנת 2009 תחת שם בדוי סאטושי נקאמוטו והוא המטבע המקורי. כמו רוב המטבעות הקריפטוגרפיים, הביטקוין פועל על בלוקצ'יין, רישום שמתעד עסקאות ברשת מבוזרת של אלפי מחשבים.

אם אתה קונה ביטקוין עם ארנק ביטקוין

כל העסקאות נרשמות בבלוקצ'יין הביטקוין, העוקב אחר עסקאות על בסיס ביטקוין. בורסות ביטקוין הן שווקים דיגיטליים שבהם תוכלו להמיר כל מטבע (למשל דולר ארה"ב) לביטקוין. בורסות רבות תומכות בביטקוין, אך גם מטבעות קריפטוגרפיים דיגיטליים אחרים.

עליך להקים חשבון חליפין

למקם את הערך המלא של הנכס במצב פתוח ולשמור את אסימון הקריפטו בארנק שלך עד שאתה מוכן למכור. במקרים רבים, בורסות מכילות ארנק או חשבון להחזקת המטבע הקריפטוגרפי שלך. אם אתה משתמש בבורסה מרכזית או באפליקציה סלולרית, הבורסה יכולה להחזיק ביטקוין על שמך.

מטבעות קריפטו נכנסו לעולם הפיזי באמצעות כרטיסי אשראי ופרויקטים אחרים

אך הרוב המכריע נותר בלתי מוחשי. מטבעות קריפטוגרפיים ניתן לקנות ולמכור בבורסות ולאחסן בארנקים. שוק המטבעות קריפטוגרפיים מבוזר, כלומר הוא אינו מונפק או נתמך על ידי רשות מרכזית כמו ממשלה.

מטבעות קריפטוגרפיים מתייחסים לקריפטוגרפיה המורכבת המאפשרת יצירת ועיבוד של מטבעות דיגיטליים ועסקאותיהם במערכות מבוזרות

מטבעות קריפטוגרפיים חולקים מחויבות משותפת לביזור, שכן הם מפותחים על ידי צוותי קידוד המשלבים מנגנוני פליטה שאינם מבוצעים באמצעות מה שמכונה כרייה או בקרות אחרות. מטבעות קריפטו נועדו להיות נקיים ממניפולציות ושליטה ממשלתית, וככל שהפופולריות גדלה, היבט בסיסי זה של התעשייה נתון באש.

דבר אחרון שכדאי לשים לב אליו

הוא שמטבעות קריפטוגרפיים הם למעשה דרך להעביר ערכים ומידע אנונימיים ממשתמש אחד למשנהו דרך רשת עמיתים מבוזרת. שקול להחליף מטבעות ברשומות העסקה שלך, שהן נתונים אקראיים שמוצפנים באמצעות הצפנה אסינכרונית, כך שרק השולח והנמען יכולים לפענח אותם. מערכות מטבעות מטבעות הן דרך מעניינת לאפשר תקשורת בין עדרינו וטוסטרים.

במרץ 2018 נוספה המילה "קריפטוגרפיה" למילון של Merriam-Webster

מספר משקלי כבד טכנולוגיים בוחנים את השימוש בטכנולוגיית הבלוקצ'יין בפלטפורמות ה- IoT, אך זה לא היישום היחיד האפשרי לטכנולוגיית הבלוקצ'יין. רשימה של מטבעות קריפטוגרפיים כאלה ניתן למצוא במאמר רשימת מטבעות קריפטוגרפיים.

מטבע בינאנס

הוא מטבע קריפטוגרפי שמאפשר לכם לסחור בבינאנס, אחת מחילופי המטבעות הגדולים בעולם, ללא תשלום עמלות. מאז השקתו בשנת 2017, מטבע Binance התרחב כדי להקל על המסחר בבורסת Binance. הנסיגה הדרמטית של ביטקוין ושאר המטבעות הקריפטוגרפיים באה בעקבות מבול של כותרות שליליות, כאשר זרזים כמו מנכ"ל טסלה אילון מאסק וסבב חדש של רגולציה ממשלתית בסין פגעו במגזר השקעות שמסומן על ידי התנודתיות הקיצונית שהוא יצר .

הביטקוין ירד לשפל של שלושה חודשים ביום רביעי

וצנח יותר מ -30% לעיתים מתחת ל -30,000 דולר, והמשיך שבוע של מכירות מטבעות קריפטוגרפיים. את'ר, המטבע העיקרי של רשת הבלוקצ'יין את'ריום, פרץ בשלב מסוים את רף 2,000 הדולר לפני שנפל לאחור. בתוך חמש שנים בלבד מחירו של את'ריום עלה מ -11,500 דולר ליותר מ -22,000 דולר.

ניתן להשתמש במערכת ביטקוין על ידי קביעת מגבלה עליונה למספר המטבעות המרבי ואז שימוש בה כדרך מעניינת להגבלת הייצור היומי של מטבעות חדשים

הזמן להוסיף בלוק חדש לבלוקצ'יין מתקצר מכיוון שביטקוין דורש הוכחת עבודה, כאשר 45% עד 50% מובילים לאפס.