elementor

ה- Page Builder עוזר לך ליצור אתרים יפים ומושכים ומאפשר לך לשמור על המשתמשים בדפים שלך. המבקרים יעסקו בתוכן שלך ואלגוריתמים של מנועי חיפוש יבינו שהאתר שלך הוא בעל ערך, מה שמגביר את הדירוג שלך ומשפר את SEO שלך.

אם ברצונך למשוך ולקדם לידים נוספים

התקן את הפלאגין WordPress של Elementor HubSpot כדי להגדיל את ההכנסות שלך. תוסף זה הוא הרחבה המושלמת לבניית דפי נחיתה של Elementor, תיקי כרטיסי ביקור, בלוגים יצירתיים ואתרים אותנטיים. Elementor הוא תוסף וורדפרס שנבנה כדי לעזור לך לעצב אתר מותאם אישית לעסק שלך.

קיימת גרסת פרו של Elementor

אך 90% מהתוספים הם בחינם. זה הופך אותה לאופציה ראשונה טובה עבור מי שמחפש תוסף לבניית עמודים. לסיום סקירת אלמנטור זו הייתי אומר שאלמנטור אמור להיות הכלי שלך אם אתה זקוק לבניית עמודים ולתוספת לדף גרירה ושחרור מעולה עבור וורדפרס.

התוסף המרכזי של Elementor Page Builder הוא 100% בחינם וזמין ב wordpress.org. כאן תמצא את כל מה שאתה צריך לדעת על תוסף Elementor Page Builder עבור WordPress.

אני לא הולך להשוות את Elementor כאן עם התחרות, אבל אתה יכול לעשות את המתמטיקה בעצמך אם אתה מסתכל על המחירים של בוני דפים פופולריים אחרים וחושב שאלמנטור הוא תחרותי, במיוחד אם אתה מחשיב שאתה מקבל בניית נושאים במחיר הולך וגדל.

שלא כמו תוספים אחרים לבניית עמודים, ל- Elementor יש ממשק גרור ושחרר חזותי. כדי ליצור עמוד, פשוט גרור יישומון מחלונית היישומון לחלונית שמשמאל לאזור הבד.

אם אתה משתמש ב- Elementor Pro

יש לך גישה לכל יישומוני הפרימיום, כולל טפסים. עם Elementor אתה יכול לגשת עד 30 יישומונים, אך עם Elementor PRO אתה יכול לגשת עד 90 יישומונים. יישומונים חשובים כגון טפסים, קריאה לפעולה, פוסטים, תפריטי ניווט זמינים גם ב- Elementor.

ביחס לתבניות

ניתן גם להעלות ללקוחות צד ג 'עם Elementor, מה שנותן לך יותר אפשרויות כאשר אתה מחפש עיצוב מסוים ורוצה להשתמש בתכונות "גרור ושחרר" של פלטפורמות. אתה יכול גם להוסיף פירורי לחם לתבניות הפרסום האישיות שלך ולשלב את Yoast עם תוסף SEO עבור WordPress עם Elementor Pro.

בונה ערכות הנושא Elementor Pro הופך את כל התהליך של יצירת אתר WordPress ל- 100% חזותיים

כולל כותרות העמודים שלך, כותרות תחתונות, הודעות בודדות, ארכיונים ועיצוב דפים. צור הפניות מותאמות אישית, טבלאות מחירים, פסי התקדמות, גלריות, טבלאות השוואה ווידג'טים אחרים ב- Elementor לכל דבר, החל מאתרים פשוטים ומתקדמים. באמצעות חזותיות אינטראקטיביות קלות משקל לכל סוגי התוכן והמבצעים, Elementor הוא קריאה חזקה לפעולה, מגבר מסרים מותגיים, פרסום יצירתי והכרזות המשפרות את מצגת המוצר או השירות שלך.

עם Elementor Pro, בנינו את התמיכה הרב-לשונית של RTL במסגרת, כך שתקבל מיד לוח תרגום בשפות 56, תמיכה בטיפוגרפיה של RTL ואפשרויות מפתח להוסיף שפות נוספות.

כיוצר עמודים

Elementor מקל על מי שאינו מתכנת ליצור את אתרי וורדפרס שהם רוצים. אם אתר גורם לזמני טעינה איטיים, סיפקנו הוראות לפתור בעיות מהירות באתר. לפני שתוכל להתאים אישית את דפי המוצרים שלך, עליך להתקין ולהפעיל WooCommerce עם Elementor ממרכז השליטה שלך ב- WordPress.

במדריך זה תוכלו ללמוד הכל על Elementor וכיצד הוא יכול לעזור לכם ליצור אתר מדהים. בעזרת התכונות הייחודיות שלו, תוכלו ליצור אתר עם נגיעה מעצבת מסוימת.

האפשרות החינמית של Elementor מאפשרת לך לבדוק את התבניות שלהם ולבנות את האתר שלך מבלי להירשם למנוי שנתי

שמור ושימוש חוזר בתבניות Elementor עבור דפים שונים וייצא אותם בלחיצה אחת לדפי אינטרנט שונים. ניתן לשלב דפים של קטעי תבניות טרומיים.

Elementor

היא אחת הפלטפורמות המדורגות הטובות ביותר לבניית אתרים, וקל להבין מדוע. עם בונה העמודים הראשי המועיל שלו, העורך החי ומגוון התבניות המוכנות, Elementor הוא כלי מועיל ליצירת אתר מקצועי משלך. גישת בונה חזיתית מקלה לראות אילו שינויים ביצעת באתר שלך בזמן עריכה ועריכה של וורדפרס, במקום לקוות לטוב. אפשרות בחינם של Elementors היא אם כן שותפה אידיאלית עבור אלה שרוצים לבנות אתר באופן מיידי.

ישנם מעל 8 מיליון התקנות פעילות של Elementor, וזה התוסף הנפוץ ביותר לבניית עמודים עבור WordPress. אתה יכול להשתמש ב- Elementor בחינם, אך ישנם יתרונות רבים בעת השימוש בגרסת Pro.

באופן כללי, Elementor שונה בכך שהוא בחינם, אך מציע כמה תכונות. להלן כמה מהתכונות של Elementors שאינן זמינות בחינם ב- Elementor. רק בסקירה זו של אלמנטור אני עוסק בגרסה חדשה של התוסף בשם Elementor Pro.

עם שחרורו של Elementor Pro 2.0

אתה יכול ליצור את כל ערכת הנושא שלך באמצעות אותו ממשק Elementor גרור ושחרר כולל כותרת עליונה, תחתונה ותבנית הודעה בבלוג. אתה יכול להשתמש באותו ממשק כמו ב- Elementor, אך בתוספת יישומונים וכל סוג של תוכן ליצירת הפריסה שלך.

יש שתי סיבות מדוע אני חושב שאלמנטור יהיה בונה דפים טוב בעתיד

ראשית, אני נעול ב- Thrive אדריכל בגלל מורשת האתר שלי, ואין שום סיבה שאלמנטור יהיה משהו שאני משתמש בכל אתר חדש שאני משיק. שנית, למרות שאלמנטור הוא לא הצוות היחיד שעומד בקריטריונים אלה (תוספי Divi Builder, Beaver Builder ו- Active Page Builder לשם רק שניים), אני חושב שלצוות Elementor יש קורות חיים מרשימים מבחינת הפצת תכונות חדשות שימושיות בשנים האחרונות.

השתמשתי בכל יוצרי העמודים והתוספים החשובים וחזרתי שוב ושוב לאלמנטור כפתרון אמין מספר אחת

זהו הפתרון המושלם עבור DIY המעוניינים ליצור עיצובים עמודים נהדרים בעצמם ללא כל ידע בתכנות או HTML / CSS. Elementor הוא הקל ביותר לבניית דפים שם, והוא זה שמספק את מרבית הפונקציונליות בחינם.

בניית אתרים של אלמנטור בע"מ מאפשרת למשתמשי וורדפרס ליצור ולערוך דפי אינטרנט באמצעות טכניקות גרור ושחרר שנבנו במצב תגובה

בונה האתרים מציע עיצוב דפים מתקדמים ותכונות מתקדמות שמעולם לא היו קיימות ב WordPress. Elementor בניית אתרים של Elementor מיועדת למפתחים, ופיתחנו כמה תוספים מדהימים.